خط مشی COVID-19

ارگانیک هاب با توجه به چالش های جدید حاصل از ویروس کرونا تمامی اقدامات لازم برای کاهش احتمال انتقال ویروس را در اولویت خود قرار داده است.

ارگانیک هاب خطر ناشی از انتقال ویروس در فرایند تهیه ، بسته بندی و ارسال محصولات را متوجه بوده و تمامی اقدامات لازم جهت تهیه ، بسته بندی و ارسال محصولات به صورت کاملاً ایمن را جهت سلامت مشتریان عزیز در دستور کار خود قرار داده است.

ارگانیک هاب تضمین می کند تمامی منابع لازم با بهترین کیفیت برای ضد عفونی کردن مرسولات تهیه شده و با دقت کامل در تمامی مراحل محصولات ضد عفونی می شوند.

تمامی همکاران ما در ارگانیک هاب با بالاترین استاندارد نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی آموزش دیده اند و از نظر سلامت در بهترین شرایط ممکن قرار دارند.

ارگانیک هاب معتقد است که ارزشمندترین منبع ما ، منبع انسانی و تیم ارگانیک هاب است. تمامی همکاران ما به صورت منظم مورد بررسی و مشاوره قرار میگیرند تا از سلامت جسمیشان اطمینان حاصل شود.

ما به طور منظم عملکرد خود در مبارزه با ویروس کرونا را مورد بررسی قرار می دهیم و از جدیدترین تجهیزات جهت سلامت شما و همکارانمان استفاده می کنیم و مفتخریم که خدمت شما عزیزان عرض کنیم از نظر پاندمی‌ کرونا ما یک « کسب و‌ کار ایمن » هستیم.

با توجه به اینکه مدیریت ویروس کرونا هر روزه تغییر می کند و حالت پیچیده تری به خود می گیرد تیم ارگانیک هاب نیرو های متخصصی را که با دانش روز دنیا در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند به خدمت گرفته تا احتمال ابتلای شما عزیزان به این ویروس را به کمترین مقدار ممکن برساند.

این خط مشی ، فرایند های ما و مدیریت بحران تیم ارگانیک هاب هر روز بازنگری می شود و سلامت شما عزیزان در بالاترین اولویت ما قرار دارد.

             ارگانیک هاب

علاقه مندی ها 0
مقایسه