“وقتی همسرم باردار بود نمیتونستیم هرچیزی بخریم و بخوریم. پیش هرشخصی میرفتیم بهمون میگفت مراقب تغدیه ی خودتون باشید، شاید خیلی مسخره باشه ولی یکی از دغدغه هامون این بود که عسلی بخریم که حداقل شکر رو داشته باشه! چون داشتیم قند بارداری رو کنترل می کردیم. کل شهر رو زیر پا گذاشتیم و در نهایت متوجه شدیم عسل طبیعی وجود نداره. این داستان رو بعد از متولد شدن بچمون هم داشتیم. یکی از دلایلی که ارگانیک هاب رو راه اندازی کردم این بود که تصمیم گرفتم سایتی راه اندازی کنم تا بدون واسطه و هزینه ، محصولات ارگانیک رو از تولید کننده به دست مصرف کننده برسونم.

— بنیانگذار ارگانیک هاب

 

ارگانیک هاب یا شبکه سلامت قراره که به سلامت جامعه رسیدگی بکنه، قراره زندگی سالم رو به زندگی پر از مشغله و تکنولوژیک اضافه کنه، ارگانیک هاب توسط همین تکنولوژی قراره به شما که به سلامت خودتون و عزیزانتون اهمیت میدید رسیدگی کنه.

ارگانیک هاب یک فروشگاه اینترنتی هست که محصولات ارگانیک رو بدون واسطه به شمای مصرف کننده میرسونه. ما حتی قرار نیست حتی یک ریال از تولید کننده و یا مصرف کننده دریافت کنیم. رسالت ما اینه که زمین رو بهترین مکان برای زندگی کنیم. انسان بخشی از طبیعت هست که متاسفانه از این اصل دور شده. بیاید با طبیعت دوست باشیم

فروشگاه محصولات ارگانیک

ارگانیک هاب یک فروشگاه بر بستر اینترنت هست . این یعنی شما ۲۴ ساعته در هفت روز هفته میتونید هرچیزی دلتون خواست سفارش بدید و در اسرع وقت و طبق برنامه زمان بندی ارسال، محصول رو دریافت کنید

ارگانیک هاب هیچگونه سودی نه از فروشنده ی محصولات ارگانیک میگیره و نه از خریدار. ما حتی برای خرید های بالای عدد مشخص که در صفحهات مختلف مشخص کردیم ( به خصوص صفحه اول ) برایتون محصول رو رایگان ارسال می کنیم

ما تعهد میدیم که فروشندگان عضو فروشگاه ما محصولات ارگانیک تولید می کنن و خودشون واسطه نیستن. ما برای اینکه به شما محصولات ارگانیک برسونیم، برای عضویت تولید کنندکان شرایط سختی داریم که مهمترینش بازرسی دوره ای توسط تیم ارگانیک هاب هست.

ارگانیک هاب ، همانطور که از نامش بر می آید، راه حلی برای داشتن سبک زندگی سالم در یک شبکه ای از محصولات است. شبکه ای که انسان های علاقه مند به سلامت جسم را به یکدیگر وصل می کند.

جایی که شما قادر خواهید بود بهترین کیفیت را با کمترین زمان و هزینه از میان محصولات ارگانیک گواهی شده معتبر دریافت کنید.

ارگانیک هاب ، محصولات برندهای معتبر داخلی و خارجی را در یک جا جمع کرده است تا شما مشتریان گرامی قادر به مقایسه، انتخاب و خرید آسان باشید. با ارگانیک هاب شما می‌توانید تمامی خریدهای ارگانیک خود را به صورت شفاف در یک حساب کاربری در وب‌سایت تحت کنترل داشته باشید. به بیان دیگر خرید آسان ترین راه رسیدن به محصولات ارگانیک، ما خواهیم بود.

علاوه بر این، شما می‌توانید همواره در ارگانیک هاب از مشاوره‌ی کارشناسان ما و تیم پشتیبانی، به وسیله تلفن، چت یا ایمیل برخوردار شوید. تمام این خدمات در ارگانیک هاب رایگان بوده و برای همیشه رایگان خواهد ماند.

در ارگانیک هاب ضمانت می‌کنیم که کلیه اطلاعات و خدمات جانبی با حفظ صداقت و بی‌طرفی در اختیار شما قرار بگیرد. سیستم به صورتی طراحی شده است تا بهترین قیمت ممکن را متناسب با نیاز شما ارائه نماید.

 

علاقه مندی ها 0
مقایسه