رفع مسئولیت وب سایت ارگانیک هاب طبق قوانین و رفع مسئولیت شرکت وانیا می باشد. چنانچه تغییراتی وجود دارد به صورت اختصاصی مربوط به ارگانیک هاب بوده و کاربران موظف به مطالعه این صفحه و قوانین و مقررات ما می باشند

این وب‌سایت و محتوای آن به وسیله مدیران شرکت وانیا توسعه داده شده است. مطالب موجود در این وب‌سایت برای عموم مردم استفاده می‌شود. همچنین این وب سایت به عنوان رابط بین مشتریان شرکت وانیا که قرارداد رسمی امضا نموده اند  و مدیران/کارمندان شرکت گسترش اطلاعات وانیا مورد استفاده قرار می گیرد. لازم است مطلع باشید که:

وب‌سایت “VaniaIT.Com” حاوی لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر است. این‌ها وب‌سایت‌های مجزایی هستند که به وسیله عرضه کنندگان ابزارها و مطالب و محتوای دیگر، توسعه می یابند و کنترل و مدیریت می‌شوند. با کلیک بر روی یک لینک و هدایت به یک وب‌سایت جدا، ممکن است با شرایط و ضوابط آن وب‌سایت(جداگانه) موافقت کنید.
گنجاندن لینک‌های خارجی در این وب‌سایت به معنای تایید محصولات یا خدمات موجود در آن‌ها نیست.
وب‌سایت “VaniaIT.Com” برای جمع آوری اطلاعات شخصی شما استفاده نمی‌شود. با این‌حال، وب‌سایت‌های لینک شده ممکن است برای چنین منظوری مورد استفاده قرار گیرند. مسئولیت پردازش اطلاعات شما با نهادی است که وب‌سایت، متعلق به آن است. این نهاد همچنین به عنوان اولین نقطه تماس و هماهنگی شما خواهد بود.

اطلاعات و توصیه‌های ارائه شده در این وب‌سایت فقط برای مقاصد عمومی ارائه می‌شود و نباید به عنوان توصیه (مشاوره) تخصصی درنظر گرفته شود. این اطلاعات همانگونه که هستند منتشر می شوند و متناسب با موقعیت افراد در نظر گرفته نمی شوند. ما هیچ تضمینی برای باز کردن یا رمزگشایی فایل‌های شما نمی‌دهیم و نمی‌توانیم هیچ مسئولیتی در قبال شکست در انجام این کار را متقبل شویم.
شرکت وانیا هیچ مسئولیتی در قبال از دسترس خارج شدن موقتی وب‌ سایت به خاطر مسائل فنی خارج از کنترل‌ ما، ندارند.
نام‌ها و لوگوهای زیر به طور انحصاری متعلق به یکی از شرکا می‌باشد و تحت قوانین بین المللی محافظت می‌شوند. استفاده غیرقانونی از آن‌ها ممنوع است:

  • نام و لوگوی شرکت داده پردازان فرجاد
  • نام و لوگوی آکادمی فراسو
  • نام و لوگوی وب سایت فابازار
  • نام و لوگوی وب سایت آویس مد
  • نام ولوگوی وب سایت وانیا
  • نام و اوگوی ارگانیک هاب
  • نام و لوگوی فاتریپ

این وب‌سایت از کوکی‌ها نیز استفاده می‌کند: تحلیلگر گوگل، ابزار ساده و رایجی است که به مالکان وب‌سایت کمک می‌کند تا نحوه تعامل کاربران با مطالب وب‌سایت را ارزیابی کنند. وقتی یک کاربر بین صفحات وب جابجا می‌شود، تحلیلگر گوگل به مالکان وب‌سایت تگ‌های جاوا اسکریپت (کتابخانه‌ها) را ارائه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به صفحه‌ای که کاربر از آن بازدید کرده است را ثبت و ضبط کند، برای مثال URL صفحه. کتابخانه‌های جاوا اسکریپت تحلیلگر گوگل از کوکی‌های HTTP استفاده می‌کنند تا به خاطر داشته باشند که کاربر در صفحات قبلی وب‌سایت چه کارهایی انجام داده است. تحلیلگر گوگل اساسا از کوکی‌های اولیه برای گزارش درباره تعاملات کاربر با وب‌سایت‌ها استفاده می‌کند. این کوکی‌ها برای ذخیره اطلاعات قابل شناسایی غیرشخصی استفاده می‌شوند. مرورگرها کوکی‌های اولیه را در دامین‌ها به اشتراک نمی‌گذارند.
برای اطلاعات بیشتر، لطفا صفحه مربوط به سیاست و خط مشی حریم خصوصی تحلیلگر گوگل را بازدید کنید.

علاقه مندی ها 0
مقایسه