خرید آنلاین دمنوش به لیمو

خرید آنلاین دمنوش به لیمو از ارگانیک هاب مزیت ارگانیک بودن به لیمو و اصالت و تازگی محصول را دارد. علاوه بر این ها با ارسال به لیمو تازه در بسته بندی های شیک شما لارم نیست حضوری به عطاری مراجعه کنید.

خواص دمنوش به لیمو

به لیمو خواص بسیاری دارد مثل تنظیم ضربان قلب ، رفع سردرد و سرگیجه و… دمنوش تهیه شده از برگ به لیمو طعمی مشابه لیمو ترش دارد و در کنار ترش بودن کمی تلخ و تیز است. دمنوش به لیمو برای سرماخوردگی، خستگی روحی و کسل بودن، اضطراب تنظیم متابولیسم بدن مفید است و در کاهش وزن و تقویت حافظه نیز تاثیر شگفتی دارد.

همچنین به لیمو سرشار از آنتی اکسیدان های قوی بوده و در سم زدایی و ج

لوگیری از سرطان کمک می‌کند.

طرز تهیه دمنوش به لیمو

شما بعد از خرید آنلاین دمنوش به لیمو و دریافت آن از پیک بسته بندی را باز کرده و یک تا دو قاشق به لیمو را در قوری ، فرنچ پرس یا لیوان دمنوش ریخته و به آن آب جوش اضافه کنید و صبر کنید خوب دم بکشید سپس می‌توانید از عطر فوق العاده آن لذت ببرید و نوش جان کنید.

لازم به ذکر است دم کردن به شیوه ای که تنها آب جوش و برگ به لیمو برای مدت کوتاهی در قوری یا لیوان فرنچ پرس باشد کافی است و از جوشاندن آن اجتناب کنید چرا که به طور کلی جوشانده گیاهان دارویی خواص آن چندین برابر میکند و می‌توان باعث بروز مشکلات در صورت تداوم مصرف شود.

دمنوش به لیمو و آبلیمو عسل

برای شیرین کردن دمنوش به لیمو و طعم بهتر می‌توانید از عسل و آبلیمو تازه استفاده کنید برای این منظور ابتدا به شیوه ای که گفته شد دمنوش به لیمو را تهیه کنید و سپس یک قاشق عسل و مقداری آبلیمو تازه به آن اضافه کنید از طعم دلپذیر آن قطعا شگفت زده خواهید شد.

دمنوش ترکیبی به لیمو

به لیمو با چای سبز

ترکیب به لیمو و چای سبز برای لاغری واقعا حرف ندارد کافی است مقداری از هردو را داخل قوری یا فرنچ پرس ریخته و کمی منتظر بمانید دم بکشد همچنین در انتها آب لیمو تازه نیز می‌توانید به آن اضافه کنید.

این مطلب رو از دست نده   آشنایی با خواص درمانی چای

به لیمو با گل ‌گاو‌زبان  

برای کاهش استرس و اضطراب استفاده از دمنوش به‌لیمو و گل گاوزبان بسیار مناسب است.

به لیمو در غذا

از برگ خشک به لیمو برای طعم دار کردن غذاهای دریایی و مرغ و همچنین سس سالاد و … نیز استفاده می‌شود. همچنین شما می‌توانید عصاره به لیمو را به شیوه دمی تهیه کنید و سپس به غذا اضافه کنید تا از تلخی بیش از اندازه در صورت طولانی شدن پخت به لیمو با غذا در امان باشید.

لاغری با به لیمو

دمنوش به لیمو دارای کالری بسیار پایین و خواص چربی سوزی دارد و علاوه بر آن استفاده از به لیمو سبب کاهش اشتها شده و اگر از چای سبز خسته شده اید جایگزین مناسبی برای چای سبز است. لاغری با دمنوش به لیمو به تنهایی اتفاق نمی افتد اما یکی از دمنوش های مناسب برای رژیم غذایی ارگانیک و سالم است.

مضرات به لیمو

با وجود خواص بسیار زیاد به لیمو استفاده بیش از اندازه این گیاه می‌تواند باعث بروز مشکلاتی از قبیل کاهش ضربان قلب شود همچنین برای افراد باردار و دوران شیر دهی استفاده از به لیمو باید با احتیاط بیشتری انجام شود.

قیمت آنلاین دمنوش به لیمو

قیمت به لیمو با توجه به ارگانیک بودن آن و تازه بودن متفاوت است. قطعا اگر سری به عطاری ها بزنید قیمت‌های مختلفی با کیفیت‌های مختلفی به شما ارائه می‌دهند اما ما در ارگانیک هاب سعی کردیم ابتدا با کیفیت ترین به لیمو را به صورت ارگانیک تهیه کنیم و از لحاظ قیمت نیز کمتر از بازار قیمت گذاری کنیم تا شما با خرید آنلاین دمنوش به لیمو خیالتان از کیفیت و قیمت راحت باشد و از طعم و عطر این دمنوش اعجاز انگیز لذت ببرید.

فروشگاه محصولات ارگانیک هاب
تیر 6, 1401